Joanna Żurek

Joanna Żurek - psychoterapeutka tańcem i ruchem (www.instytudmt.pl), etnolog (UMK w Toruniu), instruktor tańców w kręgu.

Obecnie prowadzi Gabinet Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Olsztynie (www.psychoterapiajoannazurek.pl), gdzie przyjmuje młodzież i dorosłych (indywidualnie i grupę) . Pracuje z osobami z zaburzeniami odżywiania, ze schorzeniami nerwicowymi, problemami emocjonalnymi, w depresji i w żałobie, z różnego rodzaju lękami (też w wyniku COVID-19)oraz rozwojowo. W ramach różnego rodzaju warsztatów prowadzi tańce w kręgu, które również wykorzystuje w terapii. Ponadto współpracuje z lokalnymi ośrodkami, gdzie prowadzi treningi z psychoterapii tańcem i ruchem dla podopiecznych. W pracy koncentruje się na oswajaniu emocji i lęków, towarzyszeniu w przypadku trudnych przeżyć i transformacji za pośrednictwem ruchu, uwalnianiu potencjału, odzyskiwaniu energii życiowej, „budzeniu" ciała i umysłu.

kontakt@psychoterapiajoannazurek.pl