Katarzyna Gros

Katarzyna Gros - psycholog i psychoterapeutka tańcem i ruchem

Prowadzę psychoterapię indywidualną z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, konsultacje dla rodziców, z kobietami w okresie okołoporodowym oraz z rodzinami z niemowlętami (0-2 lata). Organizuję warsztaty rozwojowe. Pracuję w prywatnym gabinecie w Bytomiu (woj. śląskie).

Od marca 2023 r. jestem w Zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem.

Inne ukończone szkolenia to m.in. wykłady i seminaria z zakresu psychoanalizy jungowskiej w Instytucie Studiów Kulturowych RAVEN, roczne szkolenie w nurcie psychodynamicznym z zakresu pracy w okresie okołoporodowym oraz z rodzinami z małym dzieckiem (0-3 lata) u Elżbiety Wilkowskiej w Krakowie, udział w Perinatalnej Grupie Balinta u Elżbiety Wilkowskiej, szkolenia z psychoterapii poprzez zabawę w nurcie psychodynamicznym w Ośrodku Mały Książę w Krakowie, Skoncentrowany na emocjach trening umiejętności dla rodziców (EFST-P).

tel. 880 251 131

www.psychesoma.pl