Barbara Szamotulska Dziubich

Basia Sz

Barbara Szamotulska Dziubich - psycholożka (SWPS Sopot), psychoterapeutka DMT/DMP (Instytut DMT w Warszawie) oraz facylitatorka EmotionAid®- metody opartej na podejściu Somatic Experiencing i opracowanej w International Trauma Healing Institute Izrael (ITI Izrael).

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Wierna idei, że ciało i umysł są nierozłączne.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako psycholog na oddziale dzieci i młodzieży oraz oddziale dla dorosłych Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku, współpracując z Fundacją Wspierania Dzieci i Rodziny Anity Sumiły oraz Ośrodkiem Diagnozy i Terapii "Jaspik" w Gdańsku gdzie prowadziła terapię indywidualną i grupową dzieci oraz diagnozę wykrywania wczesnych cech spektrum autyzmu, w Klinice Pediatrii, Onkologii i Hematologii Dziecięcej (UCK) i na infolinii onkologicznej.

Prowadzi praktykę prywatną w Gdyni.

tel. 606 397 282