Agnieszka Kazberuk

Agnieszka Kazberuk - psychoterapeutka tańcem i ruchem, pedagog, członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem, absolwentka czteroletniego szkolenia z Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Warszawie

Pracuje z dorosłymi prowadząc indywidualną psychoterapię DMT oraz grupy rozwoju osobistego w Pracowni Psychoterapii i Psychoedukacji Integra w Białymstoku. Pracę poddaje regularnej superwizji. Doświadczenie terapeutyczne zdobywała w Stowarzyszeniu Droga oraz w Domu Opieki prowadząc grupy dla dzieci, dorosłych i seniorów. Pracuje z osobami współuzależnionymi oraz doświadczającymi schizofrenii. Ma także doświadczenie w pracy warsztatowej z małżeństwami.

tel. 500 237 847