Małgorzata Różycka

Malgorzata Rozycka1

Małgorzata Różycka – jestem psycholożką, certyfikowaną psychoterapeutką tańcem i ruchem, trenerką. Pomagam osobom, które chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie, uzyskać wsparcie, odkryć swój potencjał, odzyskać witalność, siłę i spokój poprzez nawiązanie lepszego kontaktu z własnym ciałem.

Posiadam doświadczenie w pracy z osobami z trudnościami emocjonalnymi,z doświadczeniem choroby psychicznej, uzależnionymi i współuzależnionymi, z amazonkami i z osobami niewidomymi. Prowadzę indywidualną i grupową terapię z dziećmi i z dorosłymi a także warsztaty i grupy rozwoju osobistego oraz szkolenia dotyczące wykorzystania pracy z ciałem w terapii dla osób zawodowo zajmujących się pomaganiem. Współpracuję z Towarzystwem Pomocy Młodzieży, Ośrodkiem Terapii i Rozwoju Marymoncka i Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury w Białymstoku. Współtworzę Centrum Terapii Tańcem i Ruchem.

www.facebook.com/terapiaprzezruch