Beata Kubalska

Beata K

Beata Kubalska - psychoterapeutka DMT, absolwentka Wydziału Psychologii oraz Instytutu Socjologii UW w ramach
Kolegium MISH, nauczycielka metody Pilates i aktywna tancerka.

W latach 2017-2022 pracowała diagnostycznie i terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą w publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 11 w Warszawie. Swoje doświadczenie budowała również prowadząc grupę terapeutyczną seniorów w Warszawskim Domu Pomocy Społecznej, a także realizując program wsparcia osób chorych na zaburzenia odżywiania w Ośrodku Otulenie.

Pracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi od 11. roku życia. W szczególności zajmuje się tematami traumy relacyjnej, depresji oraz zaburzeniami odżywiania.

Członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem.

tel. 668-790-029