Emilia Gündüz

Emilia G

Emilia Gündüz - ukończyła 4-letnie szkolenie z psychoterapii DMT w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem oraz szkolenie EmotionAid® opracowane w International Trauma Healing Institute Izrael (ITI Izrael) i oparte na podejściu Somatic Experiencing®.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in z dziećmi z trudnościami w uczeniu się w Zespole Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wlkp., z pacjentami z zaburzeniami lękowymi i depresją na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. oraz jako terapeutka zajęciowa osób z demencją i chorobą Alzheimera w domu opieki w Gorzowie Wlkp. Pracowała także na Oddziale Psychiatrycznym dla dzieci w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie.

Ponadto pracowała jako wolontariuszka z osobami niewidomymi w fundacji GAP Görmeyenler Derneği Genel Merkezi na wschodzie Turcji, w Adiyaman. Autorka cyklu warsztatów ruchowych z elementami improwizacji prowadzonej, które realizowała w Turcji i Norwegii. Współprowadziła też warsztat ruchowy ze świadomości w ruchu z elementami kontakt improwizacji adresowany dla uczestników z krajów Grupy Wyszehradzkiej w Izmir, w Turcji.

Jest terapeutką przyjazną środowisku LBGT+.

Pracuje stacjonarnie w Warszawie i online w języku polskim i angielskim.