Barbara Patelska

Barbara Patelska - Psycholożka, psychoterapeutka DMT, terapeutka rodzinna.

Ukończyłam V letnie studia psychologiczne na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, jak również IV – letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem (DMT) oraz III - letnie szkolenie systemowej terapii rodzin w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Zdobywałam doświadczenie zawodowe m.in. w Centrum Ochrony Dziecka i Rodziny, Poradni Dzieci Autystycznych „Krasnal”, Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzinami w kryzysie, w tym okołorozwodowym z uwagi na 11 staż pracy jako psycholog sądowy. W ramach praktyki prywatnej prowadzę psychoterapię indywidualną z dorosłymi i nastolatkami, jak również prowadzę terapię rodzinną oraz konsultacje psychologiczne.