Dagmara Skubiszewska-Grecka

Dagmara S

Dagmara Skubiszewska-Grecka - psychoterapeutka DMT

Obecnie jestem w trakcie pięcioletniego szkolenia z zakresu psychoterapii ze szczególnym uwzględnieniem terapii rodzin pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. med. Bogdana de Barbaro. Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam w pracy na Oddziale Dziennym Kliniki Psychiatrii Młodzieży CM UJ w Krakowie oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie. Współpracowałam ze Stowarzyszeniem UNICORN wspierającym osoby w chorobach onkologicznych prowadząc terapię indywidualną, grupową oraz warsztaty.

Obecnie mieszkam na stałe w Szwajcarii, gdzie prowadzę terapię indywidualną, grupy wsparcia dla kobiet i warsztaty świadomości ruchu. Jestem certyfikowanym nauczycielem Yoga Alliance TTC - 200.