Karolina Bryl

Karolina Bryl - PhD, R-DMT/DMP, CMA, RMST/E, doktor nauk w dziedzinie Terapii Kreatywnych, pracownik naukowy na wydziale Creative Arts Therapies na Universytecie Drexel, USA.

Członek Polskiego Stowarzyszenia DMP (Komitet ds. Etyki), ADTA (Komitet ds. Badań Naukowych) oraz Schizophrenia International Research Society (Komitet ds. Etyki). Pracuje klinicznie w języku polskim i angielskim, indywidualnie i w grupach, z dziećmi, które doświadczyły przemocy, zaniedbania, mają trudności z adaptacją, z diagnozą autyzmu, oraz z dorosłymi zmagającymi się z trudnościami życiowymi i zaburzeniami psychicznymi (depresja, schizofrenia). Doświadczenie kliniczne uzyskała prowadząc DMT/P oraz terapię somatyczną w polskich i amerykańskich szpitalach psychiatrycznych, a od 2013 roku także w prywatnej praktyce.

Obecnie pracuje w Nowym Jorku, w USA.