Magdalena Pytkowska

Magdalena Pytkowska - jestem psychoterapeutką DMT i członkinią Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem, również terapeutką i masażystką dźwiękiem, joginką śmiechu.

W 2017 r. ukończyłam 4-letnie szkolenie DMT w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem (Warszawa) a w 2012 r. roczny Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt (Kraków). Uczestniczyłam i nadal uczestniczę w wielu warsztatach, kursach i szkoleniach z obszarów pracy z emocjami, ciałem, głosem, twórczą ekspresją emocji. W obszarze moich działań z ludźmi jest szeroko pojęty rozwój świadomości i psychoterapia. Prowadzę psychoterapię indywidualną, sesje świadomości siebie, grupy rozwojowe i warsztaty oparte na świadomości ciała i ruchu. Organizuję i prowadzę również medytacje, koncerty relaksacyjne, kręgi kobiet i mieszane. W kontakcie z drugim człowiekiem kieruję się jego holistycznym ujęciem, jako Istoty fizycznej, mentalnej, emocjonalnej oraz duchowej.

Swoją rolę, w tym, co tworzę i robię z ludźmi, widzę jako kogoś, kto tworzy przestrzeń, towarzyszy, czasem prowadzi a czasem podąża. Nadal zdumiewa mnie moc ciała, ruchu, tańca i ludzkiego głosu jako narzędzi do uzdrowienia, samopoznania, samorozwoju i zmiany ku życiu w pełni. Pracuję stacjonarnie w Zielonej Górze i Wrocławiu oraz online.