Agnieszka Sokołowska

Agnieszka Sokołowska- superwizorka i psychoterapeutka tańcem i ruchem, nauczycielka języka ruchu w podejściu Laban/Bartenieff Movement System.

Od 8 lat lat prowadzę Treningi Świadomości: ciała, emocji, myśli i relacji oparte o podejście LabanBartenieff oraz Grupy Wytańczając język ciała. Razem z Karen Studd prowadzę roczny Kurs: ŚWIADOME CIAŁO, JĘZYK RUCHU. Laban Bartenieff Movement System i techniki terapii tańcem w praktyce własnej i pracy z ludźmi. Pracuję od 17 lat jako terapeutka i nauczycielka, grupowo i indywidualnie. Pomagam m.in. osobom cierpiącym na lęki, choroby psychosomatyczne, depresje, przechodzącym kryzys, oraz tym, którzy doznali w swoim życiu przemocy. Pracuję z coachami, trenerami, którzy chcą poznać język ruchu, aby móc efektywniej pomóc ludziom, z którymi pracują.

www.agasokolowska.com