Izabela Guzek

Izabela Guzek - certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka terapii tańcem i ruchem, psycholog, praktyk Ruchu Autentycznego. Ukończyła 2-letnie szkolenie z prowadzenia terapii tańcem i ruchem z dziećmi i rodzinami autorstwa dr. Suzi Tortory „Ways of Seeing." Posiada doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, psychosomatycznymi, osobami doświadczającymi blokad w ciele, trudności emocjonalnych i w budowaniu relacji, dorosłymi i dziećmi z niepełnosprawnością i autyzmem. Prowadzi psychoterapię i sesje Ruchu Autentycznego w Ośrodku Terapii Tańcem i Ruchem Iba. Uczy studentów, prowadzi szkolenia i autorskie warsztaty rozwoju osobistego. Członek zarządu PSPTiR w latach 2007-2013, obecnie członek zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Tańcem i Ruchem.

www.terapiatancem-iba.pl