TRENING ŚWIADOMOŚCI CIAŁA, EMOCJI, MYŚLI, RELACJI

WARSZAWA, 5.10.24 - 13.04.2025 XII edycja Treningu

5 modułowy Trening w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement oraz terapię tańcem i ruchem.

Trening Świadomości stworzony został w oparciu o język ruchu w ujęciu Laban Bartenieff Movement (LBMS), terapię tańcem i ruchem oraz BodyMind Dancing. 5 zjazdów składa się na spójny cykl zajęć w trybie sobotnio-niedzielnym. Jest to autorski program prowadzony od 12 już lat przez Agnieszkę Sokołowską (terapeutkę, superwizorkę tańcem i ruchem z dodatkową specjalizacją analizy ruchu – certyfikat Laban International Movement Studies) i Body Mind Dancing Teacher.

Korzyścią  z udziału w treningu jest m.in doświadczenie kluczowych elementów języka ruchu, możliwość dotknięcia tematów życiowych (relacji, emocji, przekonań) i objęcia ich leczącą siłą pracy poprzez ciało.

Program ma spójną logikę.Na trening składają się moduły:

5-6.10.24

Zamieszkiwanie w ciele, czyli wprowadzenie do języka ruchu i połączenia z psychiką.

30.11-1.12.24

Kształtowanie relacji ze sobą i z innymi.

18-19.01.25

Emocje w ciele, ciało w emocjach.

8-9.03.25

Ruch i praca z przekonaniami.

12-13.04.25

Świadomość ruchu prowadząca do zmiany.

Agnieszka Sokołowska - psychoterapeutka i superwizorka tańcem i ruchem, nauczycielka języka ruchu ze specjalizacją w podejściu Laban Bartenieff Movement System, współautorka rocznego Kursu: Świadome ciało, język ruchu. Laban bartenieff Movement System i elementy terapii tańcem w pracy z ludźmi, prowadzonego z amerykańską nauczycielką Karen Studd.

Prowadząca: Aga Sokołowska, Więcej informacji na stronie  LINK

Informacje i zapisy: kontakt@agasokolowska.com