Szkolenia

LABAN DLA DZIECI. MODEL ZAJĘĆ Z RUCHU KREATYWNEGO DLA PRACUJĄCYCH Z DZIEĆMI, W OPARCIU O TECHNIKI TERAPII TAŃCEM I RUCHEM I JĘZYK RUCHU LABANA

WARSZAWA, 4 weekendy: 23-24.03, 27-28.04, 18-19.05, 8-9.06.2024

Korzyści dla uczestników szkolenia:

• Poznasz elementy ruchu Laban/Bartenieff, podstawowe techniki terapii tańcem i ruchem, ekspresyjny aspekt ruchu i elementy rozwoju psychoruchowego dziecka.
  • Rozwiniesz świadomość ciała, własny repertuar ruchowy i kreatywność.
  • Otrzymasz przykładowe ćwiczenia i obszerny manual dotyczący zasad i celów w ruchu kreatywnym dla dzieci.
  • Po ukończeniu szkolenia poprowadzisz zajęcia, które będą miały jasny cel i strukturę, a jednocześnie będą zostawiały dzieciom swobodę na odkrywanie i eksperymentowanie.

Korzyści dla dzieci uczestniczących w Twoich zajęciach "Laban dla dzieci":

• Będą miały przestrzeń na swobodne wyrażanie siebie.
  • Nauczą się jak działa ciało, gdzie się zaczyna i gdzie kończy.
  • W twórczych ruchowych działaniach rozwiną umiejętności współpracy.
  • Poprzez doświadczanie siebie w tanecznym ruchu dowiedzą się jak ich ciała wyrażają różne emocje i stany.
  • Będą ćwiczyć koncentrację, planowanie i dokonywanie wyborów.
  • Rozwiną kreatywność.

Prowadzące: Izabela Guzek i Kasia Dańska, Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem Iba

Więcej informacji na stronie  LINK

Porozmawiaj z nami o szkoleniu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel 600 390 008

TRENING ŚWIADOMOŚCI CIAŁA, EMOCJI, MYŚLI, RELACJI

WARSZAWA, 5.10.24 - 13.04.2025 XII edycja Treningu

5 modułowy Trening w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement oraz terapię tańcem i ruchem.

Trening Świadomości stworzony został w oparciu o język ruchu w ujęciu Laban Bartenieff Movement (LBMS), terapię tańcem i ruchem oraz BodyMind Dancing. 5 zjazdów składa się na spójny cykl zajęć w trybie sobotnio-niedzielnym. Jest to autorski program prowadzony od 12 już lat przez Agnieszkę Sokołowską (terapeutkę, superwizorkę tańcem i ruchem z dodatkową specjalizacją analizy ruchu – certyfikat Laban International Movement Studies) i Body Mind Dancing Teacher.

Korzyścią  z udziału w treningu jest m.in doświadczenie kluczowych elementów języka ruchu, możliwość dotknięcia tematów życiowych (relacji, emocji, przekonań) i objęcia ich leczącą siłą pracy poprzez ciało.

Program ma spójną logikę.Na trening składają się moduły:

5-6.10.24

Zamieszkiwanie w ciele, czyli wprowadzenie do języka ruchu i połączenia z psychiką.

30.11-1.12.24

Kształtowanie relacji ze sobą i z innymi.

18-19.01.25

Emocje w ciele, ciało w emocjach.

8-9.03.25

Ruch i praca z przekonaniami.

12-13.04.25

Świadomość ruchu prowadząca do zmiany.

Agnieszka Sokołowska - psychoterapeutka i superwizorka tańcem i ruchem, nauczycielka języka ruchu ze specjalizacją w podejściu Laban Bartenieff Movement System, współautorka rocznego Kursu: Świadome ciało, język ruchu. Laban bartenieff Movement System i elementy terapii tańcem w pracy z ludźmi, prowadzonego z amerykańską nauczycielką Karen Studd.

Prowadząca: Aga Sokołowska, Więcej informacji na stronie  LINK

Informacje i zapisy: kontakt@agasokolowska.com