Marzena Jazowska

Marzena Jazowska - psycholog, psychoterapeutka tańcem i ruchem.

Pracuje z osobami w kryzysie, depresji, z zaburzeniami lękowymi i nerwicowymi oraz zaburzeniami jedzenia. Prowadzi terapię i szkolenia dla rodzin dotkniętych chorobą Alzheimera i osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z problemami rozwojowymi w tym z autyzmem. Autorka projektów i warsztatów adaptacyjnych dla dzieci w wieku szkolnym. Doświadczenie zawodowe: Oddział onkologiczny Akademii Medycznej, II Klinika Psychiatryczna Szpitala Nowowiejskiego, Centrum Psychoterapii Dolna, I Klinika Psychiatryczna IPiN, Fundacja Tańczę więc Jestem, Szkoły Podstawowe w Warszawie, Montessori House, Fundacja efKropka, Oddziały LUX MED Tabita i Centrum Alzheimera, Ośrodek Jestem.

Tel. 692 773 856