SUPERWIZJA DLA OSÓB PRACUJĄCYCH Z DZIEĆMI I DOROSŁYMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU

Warszawa, 29.02.2020

Poszerzysz spektrum swoich możliwości w pracy z osobami z autyzmem. Przyjrzysz się swojej pracy w sposób angażujący umysł, ciało, obserwację i twórczą ekspresję. Pogłębisz wiedzę o zastosowaniu terapii tańcem i ruchem w pracy z osobami ze spektrum autyzmu.
Superwizja przeznaczona jest dla psychoterapeutów tańcem i ruchem, studentów psychoterapii tańcem i ruchem, choreoterapeutów i innych specjalistów pracujących z dziećmi i /lub dorosłymi ze spektrum autyzmu. Warsztat nie będzie zapoznawał z podstawami terapii tańcem i ruchem, dlatego zapraszamy osoby, które odbyły już szkolenia lub kursy z tego zakresu.

Prowadząca: Izabela Guzek

Więcej informacji: https://terapiatancem-iba.pl/superwizja-dla-osob-pracujacych-z-dziecmi-i-doroslymi-z-autyzmem/

Kontakt i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 600 390 008