Warsztaty   Warsztaty   Warsztaty

„Ja, Ty, My – o relacjach w ruchu” - grupowa psychoterapia tańcem i ruchem

Warszawa, 10 spotkań w poniedziałki w godz.18-20, od kwietnia 2017
Zapraszamy do udziału w krótkoterminowej grupowej psychoterapii DMT osoby, które:
- mają trudności w nawiązywaniu relacji
- doświadczają zagubienia, osamotnienia, pustki
- mają obniżone poczucie własnej wartości
- pragną lepiej radzić sobie z emocjami i stresem
- mają trudności w stawianiu granic, wyrażaniu własnych opinii i potrzeb
- chcą budować trwałe i satysfakcjonujące relacje z innymi
- są ciekawe, jak odbierają je inni ludzie
- chcą rozumieć siebie i pracować nad własnym rozwojem poprzez kontakt z własnym ciałem i w oparciu o ruch
Prowadzące: Anna Kowalska-Catalano i Aleksandra Capiga-Łochowicz
Przed udziałem w grupie należy umówić się na indywidualną konsultację.
Zapisy i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  https://www.facebook.com/events/392778551091552/

Nabór do grupy terapii tańcem i ruchem - 10 spotkań

Poznań środy, g. 19-21 (początek marzec/ kwiecień)

Grupa skierowana do osób chcących: doświadczyć wewnętrznej siły i równowagi poprzez kontakt ze sobą, swoim ciałem i ruchem, a także z innymi, lepiej radzić sobie z emocjami i stresem, zwiększyć dostęp do pełniejszego odczuwania i wyrażania, pogłębić świadomość relacji ciało - umysł, pełniej wykorzystywać swoje możliwości, budować satysfakcjonujące relacje z innymi. Z grupy mogą także skorzystać osoby pracujące lub przygotowujące się do pracy z ludźmi, np. w dziedzinie choreoterapii, psychoterapii, psychologii, terapii zajęciowej, pedagogiki i edukacji (istnieje możliwość otrzymania zaświadczenia o ilości godzin pracy własnej)

Prowadzący: Justyna Bajew

Miejsce: Poznań, ul. Pogodna 49

Więcej informacji: http://strefaruchu.pl/terapia-grupowa

Wytańczając język ciała i ruchu - Grupa LABAN BARTENIEFF

Warszawa, od 6 marca do 5 czerwca, poniedziałki 18.30-20.30

Dla osób, które chcą doświadczyć i poznawać bogactwo języka ruchu.
Będziemy się dużo, różnorodnie, świadomie i spontanicznie poruszać, odkrywając, co służy każdej osobie na poziomie ciała, emocji i relacji. Stworzymy okazję do zatańczenia z każdym tematem, który przyjdzie i na który będzie można spojrzeć z innej perspektywy, „myśląc” bez wysiłku. Będziemy się otwierać na bogactwo odkryć związanych z rożnymi aspektami ruchu. Poznamy m.in. ruchowe wzorce rozwojowe, zatańczymy w swojej osobistej przestrzeni i przestrzeni innych osób, poznamy cechy ruchu i tematy obecne i w samym ruchu i w życiu i poodkrywamy związek między nimi.
Każde zajęcia będą obejmowały:
- przyjemną, naturalną rozgrzewkę na bazie Bartenieff Fundamentals
- doświadczenie wybranej kategorii ruchu w ujęciu Labana
- doświadczenie ruchu i uważne świadkowanie drugiej osobie
- będziemy bawić się zarówno z improwizacją jak i ze strukturą fraz
Prowadzenie, kontakt, zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Agnieszka Sokołowska 604 537 533. www.agasokolowska.com