POLSKIE STOWARZYSZENIE PSYCHOTERAPII TAŃCEM I RUCHEM

Grupy

Warsztaty   Warsztaty   Warsztaty

SELF EXPERIENCE –weekendowa grupa terapeutyczno-rozwojowa prowadzona metodą psychoterapii tańcem i ruchem w Instytucie DMT

WARSZAWA ul Grochowska 262
Pierwsze spotkanie: 14-15 kwietnia 2018 r. sobota 11-18, niedziela 10-15

Grupa pomyślana jako cykl 5 weekendowych, comiesięcznych spotkań skupionych wokół tematów:
- świadoma obecność w ciele i ruchu – doświadczanie, odczuwanie siebie oraz uruchamianie swojego potencjału
- ekspresja „świata wewnętrznego” poprzez ruch i taniec – praca z uczuciami, emocjami, uwalnianiem napięcia
- aspekty interpersonalne - relacje i interakcje w ruchu, tańcu
- tematy wynikające z potrzeb i procesu grupy
Do grupy zapraszamy wszystkie osoby które chciałby doświadczyć siebie i bycia w grupie oraz przepracować swoje osobiste tematy poprzez ruch, taniec i pracę z ciałem.
Zapraszamy także osoby przygotowujące się do pracy pomocowej i terapeutycznej. Warsztaty umożliwią zapoznanie się z metodą terapii tańcem i ruchem, poprzez własne doświadczenie.
więcej na: https://www.facebook.com/events/119233065388928/ oraz w aktualnościach na www.instytutdmt.pl
Prowadzenie: Justynę Bajew i Małgorzatę Wiśniewską - certyfikowane psychoterapeutki i superwizorki psychoterapii tańcem i ruchem, nauczycielki w Instytucie DMT.
Informacje i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupowa superwizja DMT w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem

WARSZAWA sala przy ul. Pięknej 24/26 raz w miesiącu w piątki w godzinach 17-21

Planowane terminy spotkań: 16 marca, 13 kwietnia , 26 maja, 8 czerwca 2018 r.
Zapraszamy psychoterapeutów DMT jak również psychoterapeutów innych podejść oraz specjalistów zajmujących się pomocą psychologiczną, pracujących indywidualnie i grupowo .
Uczestnikami mogą być zarówno osoby rozpoczynające pracę w zawodzie jak i bardziej doświadczone, szukające nowych ścieżek rozwoju zawodowego.
Praca superwizyjna odbywać się będzie w stałej grupie w oparciu o psychoterapię tańcem i ruchem z uwzględnieniem podejścia psychodynamicznego i humanistycznego. Będziemy wykorzystywać ruch i zwracać uwagi na sygnały płynące z ciała przy omawianiu problematyki superwizyjnej.
W związku z tym, że grupa będzie pracowała w stałym składzie w danym okresie, dlatego uczestnictwo obejmuje 4 spotkania. Planowana jest możliwość kontynuacji po przerwie wakacyjnej.
Liczba uczestników 6-10 osób.

Więcej na: https://web.facebook.com/events/2072721192957236/ oraz w aktualnościach na www.instytutdmt.pl
Prowadzenie: Katia Mirlina i Małgorzata Wiśniewska, certyfikowane superwizorki DMT i nauczycielki w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem.
Informacje i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poruszenia